Odborníci na požární ochranu
DE EN
Menu

Přehled požární ochrany

Unikátní řada prověřených a inovativních protipožárních systémů

Minimax je již více než 110 let jednou z předních značek v oblasti požární ochrany. Minimax Viking Group se může pochlubit současným ročním obratem 1,7 miliard EUR a zaměstnává 9 300 lidí po celém světě. Skupina se sídlem v Bad Oldesloe v Německu má několik výzkumných, vývojových a výrobních zařízení. Ať už pro automobilové závody, elektrárny, logistická centra, kancelářské a administrativní budovy, datová střediska nebo na lodích, nabízí Minimax řešení šitá na míru všude tam, kde existuje nebezpečí požáru. Nabídka doplňuje komplexní nabídka služeb po instalaci.

Technologie

Ať už sprinklerové systémy, plynové hasicí systémy, systémy požární ochrany nebo systémy požární signalizace- Minimax se může opřít o jedinečnou řadu testovaných a certifikovaných součástí a systémů z vlastních vývojových a výrobních zařízení. Náš požadavek: Minimax kvalita od jednoduchých hasicích přístrojů po komplexní hasicí systémy. Intenzivní vývojové činnosti v našich výzkumných centrech budou i nadále zajišťovat pokročilé technologie.

Řešení

Recyklační zařízení, elektrárny, obchody, lodě nebo logistická centra – každé odvětví, každé vlastnictví a každá aplikace vyžaduje různá protipožární řešení. S přihlédnutím k nejnovějším standardům mají naše týmy odborníků dlouholeté zkušenosti a každý projekt podporují samostatně, aby splňovaly požadavky úřadů, pojišťoven a provozovatelů. Od konstrukce systému požární ochrany přes projektový management až po instalaci a uvedení do provozu, s Minimaxem jste na bezpečné straně.

Servis

Pravidelná kontrola a údržba jsou základním požadavkem, aby systém požární ochrany zůstal dlouhodobě funkční. Servisní týmy Minimaxu nabízejí klid v duši tím, že profesionálně provádějí všechny inspekce, údržbu a opravy. Kromě údržby nabízíme konkrétní opatření a programy, které zajistí, že vaše protipožární zařízení bude i nadále fungovat správně a bude odpovídat nejnovějšímu technologickému vývoji i po letech v pohotovostním režimu.